Σχεδιαστές » M » Ξυλωδη Ανατολιτικο « Ομάδες

Oiro Mona di Orio για γυναίκες και άνδρες

Oiro Mona di Orio για γυναίκες και άνδρες

Oiro από Mona di Orio είναι ένα Ξυλωδη Ανατολιτικο άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Oiro κυκλοφόρησε το έτος 2006. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Mona di Orio. Οι νότες κορυφής είναι Μανταριν ορανζ, γλυκομπίζελο και καρυκεύματα; οι μεσαίες νότες είναι γιασεμί, Ολίβανο, ηλιοτρόπιο, Υλάνγκ Υλάνγκ και Βέτιβερ; οι νότες της βάσης είναι αθάνατο, Κέδρος, Κεχριμπάρι και Μόσχος.

Μανταριν ορανζ γλυκομπίζελο καρυκεύματα

γιασεμί Ολίβανο ηλιοτρόπιο Υλάνγκ Υλάνγκ Βέτιβερ

αθάνατο Κέδρος Κεχριμπάρι Μόσχος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Oiro by Mona di Orio.

Oiro Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Mona di Orio Oiro fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Mona di Orio Oiro, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Oiro by Mona di Orio. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Oiro by Mona di Orio αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Bvlgari Black Diesel Plus Plus Masculine Thierry Mugler A*Men Ralph Lauren Purple Label Alfred Dunhill Dunhill Robert Piguet Visa 2007 Annick Goutal Sables Liz Claiborne Spark for Men Boadicea the Victorious Agarwood Collection Inquisitive Yves Saint Laurent Belle d`Opium Ralph Lauren Extreme Polo Sport The Organic Pharmacy Organic Glam Oud