Σχεδιαστές » M » Ανατολιτικο « Ομάδες

Oudh Osmanthus Mona di Orio για γυναίκες και άνδρες

Oudh Osmanthus Mona di Orio για γυναίκες και άνδρες

Το έχω: 1 Το είχα : 1

ουντ
Oudh Osmanthus Mona di Orio για γυναίκες και άνδρες Εικόνες Oudh Osmanthus Mona di Orio για γυναίκες και άνδρες Εικόνες Oudh Osmanthus Mona di Orio για γυναίκες και άνδρες Εικόνες Oudh Osmanthus Mona di Orio για γυναίκες και άνδρες Εικόνες

Oudh Osmanthus από Mona di Orio είναι ένα Ανατολιτικο άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Oudh Osmanthus κυκλοφόρησε το έτος 2011. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Mona di Orio. Οι νότες κορυφής είναι Πετιτ γκρέιν, Έλεμι και πράσινο μανταρίνι; οι μεσαίες νότες είναι Oσμανθός, πατσουλί και έλαιο κυπριόλης; οι νότες της βάσης είναι Ουντ, Μόσχος, Κέδρος Άτλας και Ζωϊκό Άμπερ.

Πετιτ γκρέιν Έλεμι πράσινο μανταρίνι

Oσμανθός πατσουλί έλαιο κυπριόλης

Ουντ Μόσχος Κέδρος Άτλας Ζωϊκό Άμπερ

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Oudh Osmanthus by Mona di Orio.

Oudh Osmanthus Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Mona di Orio Oudh Osmanthus fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Mona di Orio Oudh Osmanthus, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Oudh Osmanthus by Mona di Orio. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Oudh Osmanthus by Mona di Orio αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Ανατολιτικο
Bvlgari Omnia Avon Perceive Etat Libre d`Orange Noel au Balcon Mauboussin Mauboussin Topaze Shaik Opulent Shaik Classic No 77 Bath and Body Works Exotic Coconut The Body Shop Juba Perfume Oil Maison Francis Kurkdjian Cologne Pour Le Soir Agatha Imperial Jade Men Jeanne Arthes Sultan Homme Frances Denney Hope Nobile 1942 Ambra Nobile