Σχεδιαστές » M » Λουλουδενιο « Ομάδες

Rose Etoile de Hollande Mona di Orio για γυναίκες και άνδρες

Rose Etoile de Hollande Mona di Orio για γυναίκες και άνδρες

Rose Etoile de Hollande Mona di Orio για γυναίκες και άνδρες Εικόνες Rose Etoile de Hollande Mona di Orio για γυναίκες και άνδρες Εικόνες

Rose Etoile de Hollande από Mona di Orio είναι ένα Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Rose Etoile de Hollande κυκλοφόρησε το έτος 2012. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Mona di Orio. Οι νότες κορυφής είναι λευκό ροδάκινο, Περγαμόντο Καλαβρίας και ηλιοτρόπιο; οι μεσαίες νότες είναι γαρίφαλο, Γεράνι, τριαντάφυλλο Τουρκίας και τριαντάφυλλο Βουλγαρίας; οι νότες της βάσης είναι πατσουλί, βάλσαμο από το Περού, Κέδρος Άτλας, Κέδρος της Βιρτζίνιας, Βανίλια Μαδαγασκάρης και Βενζόη από Σιάμ.

λευκό ροδάκινο Περγαμόντο Καλαβρίας ηλιοτρόπιο

γαρίφαλο Γεράνι τριαντάφυλλο Τουρκίας τριαντάφυλλο Βουλγαρίας

πατσουλί βάλσαμο από το  Περού Κέδρος Άτλας Κέδρος της Βιρτζίνιας Βανίλια Μαδαγασκάρης Βενζόη από Σιάμ

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Rose Etoile de Hollande by Mona di Orio.

Rose Etoile de Hollande Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Mona di Orio Rose Etoile de Hollande fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Mona di Orio Rose Etoile de Hollande, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Rose Etoile de Hollande by Mona di Orio. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Rose Etoile de Hollande by Mona di Orio αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Chloe Chloe Serge Lutens Douce Amere Naomi Campbell Naomagic Perry Ellis 360° Red Il Profvmo Cafe Vert Woods of Windsor Mimosa Coach Freesia Splash Molinard Bois Fleuri Strange Invisible Perfumes Aquarian Rose Ulric de Varens Varens essentiel Iris Romantique DSH Perfumes Nouveau Gardenia Henri Bendel Rose & Oud