Σχεδιαστές » M » Ξυλωδη Ανατολιτικο « Ομάδες

Vanille Mona di Orio για γυναίκες και άνδρες

Vanille Mona di Orio για γυναίκες και άνδρες

Vanille Mona di Orio για γυναίκες και άνδρες Εικόνες Vanille Mona di Orio για γυναίκες και άνδρες Εικόνες

Vanille από Mona di Orio είναι ένα Ξυλωδη Ανατολιτικο άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Vanille κυκλοφόρησε το έτος 2011. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Mona di Orio. Οι νότες κορυφής είναι Πετιτ γκρέιν, μοσχοκάρφι, ρούμι και Νεράντζι; οι μεσαίες νότες είναι Βέτιβερ, σανδαλόξυλο, ξύλο γκουαϊακ και Υλάνγκ Υλάνγκ; οι νότες της βάσης είναι Κεχριμπάρι, σπόρος Τόνκα, βάλσαμο Τολού, δέρμα, Μόσχος και Βανίλια Μαδαγασκάρης.

Πετιτ γκρέιν μοσχοκάρφι ρούμι Νεράντζι

Βέτιβερ σανδαλόξυλο ξύλο γκουαϊακ Υλάνγκ Υλάνγκ

Κεχριμπάρι σπόρος Τόνκα βάλσαμο Τολού δέρμα Μόσχος Βανίλια Μαδαγασκάρης

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Vanille by Mona di Orio.

Vanille Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Mona di Orio Vanille fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Mona di Orio Vanille, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Vanille by Mona di Orio. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Vanille by Mona di Orio αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Donna Karan Cashmere Mist Chanel Coco Mademoiselle Courvoisier Cognac Courvoisier L’edition Imperiale Calvin Klein Euphoria Men Intense Hermes Eau des Merveilles Constellation Bois 1920 Vetiver Ambrato Lorenzo Villoresi Incensi Molinard Les Orientaux: Patchouli Alford & Hoff Alford & Hoff Rasasi Dhaneloudh Al Nafees Nicolai Parfumeur Createur Nicolaï Pour Homme Le Labo Another 13