Σχεδιαστές » M » Ξυλωδη Ανατολιτικο « Ομάδες

Vetyver Mona di Orio για γυναίκες και άνδρες

Vetyver Mona di Orio για γυναίκες και άνδρες

Vetyver Mona di Orio για γυναίκες και άνδρες Εικόνες Vetyver Mona di Orio για γυναίκες και άνδρες Εικόνες

Vetyver από Mona di Orio είναι ένα Ξυλωδη Ανατολιτικο άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Vetyver κυκλοφόρησε το έτος 2011. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Mona di Orio. Οι νότες κορυφής είναι Αφρικανικό τζίντζερ και γκρειπ φρουτ; οι μεσαίες νότες είναι μοσχοκάρυδο, Βέτιβερ Μπέρμπον και λάβδανο; οι νότες της βάσης είναι Μόσχος, πατσουλί και φασκόμηλο.

Αφρικανικό τζίντζερ γκρειπ φρουτ

μοσχοκάρυδο Βέτιβερ Μπέρμπον λάβδανο

Μόσχος πατσουλί φασκόμηλο

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Vetyver by Mona di Orio.

Vetyver Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Mona di Orio Vetyver fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Mona di Orio Vetyver, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Vetyver by Mona di Orio. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Vetyver by Mona di Orio αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Diesel Zero Plus Masculine Paco Rabanne Ultraviolet Van Cleef & Arpels Birmane Alfred Dunhill Desire for a Man Krizia Moods by Krizia Uomo Aveda Aveda Love By Kilian Cruel Intentions Miller Harris L`Air de Rien Estée Lauder Pleasures Sandalwood Amber Splash Angel Schlesser Ambre Frais Homme Teufels Kuche Patchouly Incubus Giorgio Armani Armani Privé Oud Royal