Σχεδιαστές » M » Λουλουδενιο « Ομάδες

Rose Petals Monotheme Fine Fragrances Venezia για γυναίκες

Rose Petals Monotheme Fine Fragrances Venezia για γυναίκες

aquatic
Rose Petals Monotheme Fine Fragrances Venezia για γυναίκες Εικόνες

Rose Petals από Monotheme Fine Fragrances Venezia είναι ένα Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Rose Petals κυκλοφόρησε το έτος 2005. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Lorenzo Vidal. Οι νότες κορυφής είναι Υδάτινες νότες και ροδάκινο; η μεσαία νότα είναι τριαντάφυλλο; η νότα της βάσης είναι Μόσχος.

Υδάτινες νότες ροδάκινο

τριαντάφυλλο

Μόσχος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Rose Petals by Monotheme Fine Fragrances Venezia.

Rose Petals Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Monotheme Fine Fragrances Venezia Rose Petals fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Monotheme Fine Fragrances Venezia Rose Petals, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Rose Petals by Monotheme Fine Fragrances Venezia. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Rose Petals by Monotheme Fine Fragrances Venezia αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Christian Lacroix Christian Lacroix Ralph Lauren Glamourous Donna Karan Donna Karan Gold Sparkling Nanette Lepore Love Bird Marks and Spencer Infusion Les Parfums de Rosine Un Zephir de Rose Moschino Glamour Adrienne Vittadini AV Waterford Lismore Les Parfums de Rosine Parfums Rose Calvin Klein Eternity Summer 2010 Daisy Fuentes Dianoche Love Night