Σχεδιαστές » M » Ανατολιτικο Λουλουδενιο « Ομάδες

Monsoon Monsoon για γυναίκες

Monsoon Monsoon για γυναίκες

Monsoon Monsoon για γυναίκες Εικόνες Monsoon Monsoon για γυναίκες Εικόνες Monsoon Monsoon για γυναίκες Εικόνες Monsoon Monsoon για γυναίκες Εικόνες Monsoon Monsoon για γυναίκες Εικόνες

Monsoon από Monsoon είναι ένα Ανατολιτικο Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Monsoon κυκλοφόρησε το έτος 2008. Οι νότες κορυφής είναι Περγαμόντο, νερόλι και λίτσι; η μεσαία νότα είναι τριαντάφυλλο; οι νότες της βάσης είναι καρυκεύματα και Κεχριμπάρι.

Περγαμόντο νερόλι λίτσι

τριαντάφυλλο

καρυκεύματα Κεχριμπάρι

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Monsoon by Monsoon.

Monsoon Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Monsoon Monsoon fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Monsoon Monsoon, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Monsoon by Monsoon. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Monsoon by Monsoon αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Masaki Matsushima Mat Chocolat Calvin Klein Euphoria Crystal Edition Karl Lagerfeld Kapsule Floriental Novae Plus Pink Minou Arrogance Arrogance Mix Litchi, Mandorla Caron En Avion Masaki Matsushima mat; le rouge Frederic Fekkai Femme Fekkai Sensuelle Humiecki & Graef Clemency Mila Schön `70 Rasasi Al Ward Al Musk Guerlain Shalimar Black Mystery 2007