Σχεδιαστές » M » Ανατολιτικο « Ομάδες

Aoud Ambre Montale για γυναίκες και άνδρες

Aoud Ambre Montale για γυναίκες και άνδρες

ουντ

Aoud Ambre από Montale είναι ένα Ανατολιτικο άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Pierre Montale. Το άρωμα περιέχει Ουντ, λάβδανο Γαλλίας, τριαντάφυλλο και Κεχριμπάρι.

Ουντ λάβδανο Γαλλίας τριαντάφυλλο Κεχριμπάρι

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Aoud Ambre by Montale.

Aoud Ambre Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Montale Aoud Ambre fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Montale Aoud Ambre, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Aoud Ambre by Montale. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Aoud Ambre by Montale αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Ανατολιτικο
Moschino Moschino Annick Goutal Les Orientalistes - Encens Flamboyant Paco Rabanne Ultraviolet Liquid Crystal Woman Boucheron Initial Perle de Soleil Comptoir Sud Pacifique Cool Tropic Paradise Il Profvmo Ambre d Or Comme des Garcons Comme des Garcons Series 7 Sweet: Nomad Tea Davidoff Silver Shadow Private Oriflame Nomadic Jeanne Arthes Guipure & Silk Comme des Garcons Glitter Agonist The Infidels