Σχεδιαστές » M » Μοσχος Ξυλώδη Λουλουδενιο « Ομάδες

Aoud Collection - Aoud Flowers Montale για άνδρες

Aoud Collection - Aoud Flowers Montale για άνδρες

ουντ
Aoud Collection - Aoud Flowers Montale για άνδρες Εικόνες Aoud Collection - Aoud Flowers Montale για άνδρες Εικόνες

Aoud Collection - Aoud Flowers από Montale είναι ένα Μοσχος Ξυλώδη Λουλουδενιο άρωμα για άνδρες. Aoud Collection - Aoud Flowers κυκλοφόρησε το έτος 2008. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Pierre Montale. Το άρωμα περιέχει Γεράνι, ξύλο γκουαϊακ, Περγαμόντο, τριαντάφυλλο, ξύλο τικ, Μόσχος και Ουντ.

Γεράνι ξύλο γκουαϊακ Περγαμόντο τριαντάφυλλο ξύλο τικ Μόσχος Ουντ

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Aoud Collection - Aoud Flowers by Montale.

Aoud Collection - Aoud Flowers Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Montale Aoud Collection - Aoud Flowers fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Montale Aoud Collection - Aoud Flowers, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Aoud Collection - Aoud Flowers by Montale. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Aoud Collection - Aoud Flowers by Montale αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Bvlgari Eau Parfumee au The Blanc Agent Provocateur Agent Provocateur Eau Emotionnelle Balenciaga Prelude Cafe Parfums Cafe-Cafe Adventure Al-Rehab Maysoon L`Artisan Parfumeur Bois Farine Clean Clean Lather Victoria`s Secret Body by Victoria Chantal Thomass Osez-Moi! Ella Mikao Yujin Feroce Kiehl`s Original Musk M. Micallef Jewel