Σχεδιαστές » M » Ανατολιτικο « Ομάδες

Aoud Collection - Golden Aoud Montale για γυναίκες και άνδρες

Aoud Collection - Golden Aoud Montale για γυναίκες και άνδρες

ουντ
Aoud Collection - Golden Aoud Montale για γυναίκες και άνδρες Εικόνες

Aoud Collection - Golden Aoud από Montale είναι ένα Ανατολιτικο άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Aoud Collection - Golden Aoud κυκλοφόρησε το έτος 2008. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Pierre Montale. Οι νότες κορυφής είναι τριαντάφυλλο, Γεράνι και πατσουλί; οι μεσαίες νότες είναι δέρμα, και πιπέρι τσίλι; οι νότες της βάσης είναι Ουντ, ξύλο τικ, Κέδρος και σαφράν.

τριαντάφυλλο Γεράνι πατσουλί

δέρμα πιπέρι τσίλι

Ουντ ξύλο τικ Κέδρος σαφράν

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Aoud Collection - Golden Aoud by Montale.

Aoud Collection - Golden Aoud Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Montale Aoud Collection - Golden Aoud fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Montale Aoud Collection - Golden Aoud, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Aoud Collection - Golden Aoud by Montale. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Aoud Collection - Golden Aoud by Montale αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Ανατολιτικο
Hanae Mori Hanae Mori Thierry Mugler A*Men Pure Coffee Sonia Rykiel Sonia Rykiel Boucheron Jaipur Homme Fraicheur Al Haramain Perfumes Fakhrul Arab Jacques Fath Fath de Fath Alain Delon Lyra biehl parfumkunstwerke eo01 Azzaro Azzaro Pour Homme Elixir Maison Francis Kurkdjian Cologne Pour Le Soir L`Erbolario Ambraliquida Memoire Liquide Encens Liquide