Σχεδιαστές » M » Ξυλωδη Πικαντικο « Ομάδες

Aoud Collection - Red Aoud Montale για γυναίκες και άνδρες

Aoud Collection - Red Aoud Montale για γυναίκες και άνδρες

ουντ
Aoud Collection - Red Aoud Montale για γυναίκες και άνδρες Εικόνες

Aoud Collection - Red Aoud από Montale είναι ένα Ξυλωδη Πικαντικο άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Aoud Collection - Red Aoud κυκλοφόρησε το έτος 2008. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Pierre Montale. Οι νότες κορυφής είναι Ουντ και πιπέρι; οι μεσαίες νότες είναι σαφράν, τριαντάφυλλο και κύμινο; οι νότες της βάσης είναι ρίζωμα ίρις, Βέτιβερ και σανδαλόξυλο.

Ουντ πιπέρι

σαφράν τριαντάφυλλο κύμινο

ρίζωμα ίρις Βέτιβερ σανδαλόξυλο

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Aoud Collection - Red Aoud by Montale.

Aoud Collection - Red Aoud Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Montale Aoud Collection - Red Aoud fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Montale Aoud Collection - Red Aoud, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Aoud Collection - Red Aoud by Montale. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Aoud Collection - Red Aoud by Montale αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Ξυλωδη Πικαντικο
Hermes Rocabar Givenchy Givenchy pour Homme Blue Label Chanel Allure Homme Sport Versace Versace Man Ermenegildo Zegna Z Zegna Molton Brown Black Pepper s.Oliver s.Oliver Sport 1 Male Nikos Sculpture Blue Breeze Ted Lapidus Black Soul Christian Audigier Christian Audigier For Him Peter Andre Conditional Nickel Enemy