Σχεδιαστές » M » Δερμα « Ομάδες

Το έχω: 2 Το θέλω: 1

ουντ
καπνιστό
ταμπάκο

Aoud Cuir d’Arabie από Montale είναι ένα Δερμα άρωμα για άνδρες. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Pierre Montale. Το άρωμα περιέχει ταμπάκο, Σημύδα, Ουντ και δέρμα.

ταμπάκο Σημύδα Ουντ δέρμα

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Aoud Cuir d’Arabie by Montale.

Aoud Cuir d’Arabie Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Montale Aoud Cuir d’Arabie fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Montale Aoud Cuir d’Arabie, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Aoud Cuir d’Arabie by Montale. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Aoud Cuir d’Arabie by Montale αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Δερμα
Caron Tabac Blond Trussardi Trussardi Uomo English Leather English Leather Black Etienne Aigner Suede Edition men Gap The Original Hermes Eau D`Hermes Cerruti L`Essence de Cerruti Byredo Baudelaire Avon Aromadisiac for Him DSH Perfumes Prince Neil Morris Fetish Puredistance M