Σχεδιαστές » M » Ξυλωδη Πικαντικο « Ομάδες

Aoud Musk Montale για γυναίκες και άνδρες

Aoud Musk Montale για γυναίκες και άνδρες

ουντ

Aoud Musk από Montale είναι ένα Ξυλωδη Πικαντικο άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Pierre Montale. Το άρωμα περιέχει σαφράν, Ξύλο Εβένου, βετιβέρ, Κεχριμπάρι, Μόσχος και Ουντ.

σαφράν Ξύλο Εβένου βετιβέρ Κεχριμπάρι Μόσχος Ουντ

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Aoud Musk by Montale.

Aoud Musk Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Montale Aoud Musk fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Montale Aoud Musk, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Aoud Musk by Montale. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Aoud Musk by Montale αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Ξυλωδη Πικαντικο
Hermes Rocabar Rochas Rochas Man Canali Black Diamond Dianne Brill Cosmetics Dianne Brill Angel Schlesser Esprit de Gingembre Pour Homme Christian Audigier Christian Audigier For Him Cinq Mondes Rituel de Java Caswell Massey Aura of Patchouli CB I Hate Perfume Patchouli Empire Rasasi Dhaneloudh Combodi The Different Company Sens et Bois Vero Profumo onda eau de parfum