Σχεδιαστές » M » Ξυλωδη Ανατολιτικο « Ομάδες

Aoud Night Montale για γυναίκες και άνδρες

Aoud Night Montale για γυναίκες και άνδρες

ουντ
Aoud Night Montale για γυναίκες και άνδρες Εικόνες

Aoud Night από Montale είναι ένα Ξυλωδη Ανατολιτικο άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Αυτό είναι ένα νέο άρωμα. Aoud Night κυκλοφόρησε το έτος 2014. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Pierre Montale. Οι νότες κορυφής είναι Περγαμόντο, λεμόνι Σικελίας, Νότες φρούτων και Ουντ; οι μεσαίες νότες είναι τριαντάφυλλο Μαρόκου και φύλλο πατσουλί Ινδονησίας; οι νότες της βάσης είναι Κεχριμπάρι, λευκός μόσχος, δέρμα, ξύλο γκουαϊακ και σανδαλόξυλο.

Περγαμόντο λεμόνι Σικελίας Νότες φρούτων Ουντ

τριαντάφυλλο Μαρόκου φύλλο πατσουλί Ινδονησίας

Κεχριμπάρι λευκός μόσχος δέρμα ξύλο γκουαϊακ σανδαλόξυλο

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Aoud Night by Montale.

Aoud Night Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Montale Aoud Night fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Montale Aoud Night, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Aoud Night by Montale. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Aoud Night by Montale αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Lanvin Arpege Pour Homme Armand Basi Basi Femme Cartier Le Baiser Du Dragon Gucci Envy for Men Calvin Klein Euphoria Men Intense Hermes Eau des Merveilles Constellation Al Haramain Perfumes Mukhallath Al Quds Tauer Perfumes 07 Vetiver Dance Barbara Bui Le Parfum Lili Bermuda Cedar Avon Outspoken by Fergie Bvlgari Bvlgari Man