Σχεδιαστές » M » Ξυλωδη Ανατολιτικο « Ομάδες

Aoud Red Flowers Montale για γυναίκες και άνδρες

Aoud Red Flowers Montale για γυναίκες και άνδρες

ουντ

Aoud Red Flowers από Montale είναι ένα Ξυλωδη Ανατολιτικο άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Pierre Montale. Το άρωμα περιέχει Ουντ, σανδαλόξυλο, σαφράν, Ταγκέτες και τριαντάφυλλο.

Ουντ σανδαλόξυλο σαφράν Ταγκέτες τριαντάφυλλο

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Aoud Red Flowers by Montale.

Aoud Red Flowers Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Montale Aoud Red Flowers fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Montale Aoud Red Flowers, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Aoud Red Flowers by Montale. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Aoud Red Flowers by Montale αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Fendi Theorema Uomo L`Erbolario Sandalwood Laura Biagiotti Venezia Uomo Parfumerie Generale PG13 Brulure de Rose Scents of Time Ankh Herve Leger Herve Leger Sonoma Scent Studio Fireside Thierry Mugler A*Men Pure Malt Molinard Les Orientaux: Patchouli By Kilian Pure Oud Thierry Mugler Show Collection A*Men Bracelet de Force Esteban Cedre