Σχεδιαστές » M » Συπρε Λουλουδενιο « Ομάδες

Aoud Shiny Montale για γυναίκες και άνδρες

Aoud Shiny Montale για γυναίκες και άνδρες

ουντ

Aoud Shiny από Montale είναι ένα Συπρε Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Aoud Shiny κυκλοφόρησε το έτος 2008. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Pierre Montale. Το άρωμα περιέχει Ουντ, σανδαλόξυλο, πατσουλί, φύλλο βιολέτας, έλαιο κυπριόλης και τριαντάφυλλο Βουλγαρίας.

Ουντ σανδαλόξυλο πατσουλί φύλλο βιολέτας έλαιο κυπριόλης τριαντάφυλλο Βουλγαρίας

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Aoud Shiny by Montale.

Aoud Shiny Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Montale Aoud Shiny fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Montale Aoud Shiny, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Aoud Shiny by Montale. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Aoud Shiny by Montale αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Συπρε Λουλουδενιο
Gucci Gucci by Gucci Eau de Parfum Lolita Lempicka The Heart-Catcher Yves Rocher Comme une Evidence Le Parfum Pierre Balmain Ivoire de Balmain Katie Price aka Jordan Stunning ID Parfums Lettre a Anna Delicate Paco Rabanne La Nuit Nez a Nez Rosier Ardent Il Profvmo Multiflor Line Coquelicot Roberta di Camerino L`Uomo R Lancetti Madame Lord`s Jester Daphne