Σχεδιαστές » M » Μοσχος Ξυλώδη Λουλουδενιο « Ομάδες

Aoud Velvet Montale για γυναίκες και άνδρες

Aoud Velvet Montale για γυναίκες και άνδρες

Το είχα : 1

ουντ

Aoud Velvet από Montale είναι ένα Μοσχος Ξυλώδη Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Pierre Montale. Οι νότες κορυφής είναι άνθος πορτοκαλιού Αφρικής, Υλάνγκ Υλάνγκ και λουλούδι τιαρέ; η μεσαία νότα είναι Ουντ; οι νότες της βάσης είναι σανδαλόξυλο, Βανιλια και σπόρος Τόνκα.

άνθος πορτοκαλιού Αφρικής Υλάνγκ Υλάνγκ λουλούδι τιαρέ

Ουντ

σανδαλόξυλο Βανιλια σπόρος Τόνκα

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Aoud Velvet by Montale.

Aoud Velvet Σχόλια Αρωμάτων

Aoud Velvet by Montale 1.00 out of 5 based on 1 ratings and user reviews

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Montale Aoud Velvet fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Montale Aoud Velvet, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Aoud Velvet by Montale. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Aoud Velvet by Montale αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Aramis Aramis Always for Her Agent Provocateur Agent Provocateur Estée Lauder Intuition Marc Jacobs Marc Jacobs Splash Cotton Novae Plus Pink Garden Miya Shinma Kaze Hilde Soliani Teatro Olfattivo Di Parma: Vecchi Rossetti Gap Close Sergio Tacchini Precious Pink Love & Toast Pomme Poivre Farmacia SS. Annunziata Kama Crabtree & Evelyn Iris