Σχεδιαστές » M » Ανατολιτικο Λουλουδενιο « Ομάδες

Attar Montale για γυναίκες και άνδρες

Attar Montale για γυναίκες και άνδρες

Το είχα : 1

ουντ

Attar από Montale είναι ένα Ανατολιτικο Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Pierre Montale. Το άρωμα περιέχει Ουντ, σανδαλόξυλο και τριαντάφυλλο Βουλγαρίας.

Ουντ σανδαλόξυλο τριαντάφυλλο Βουλγαρίας

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Attar by Montale.

Attar Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Montale Attar fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Montale Attar, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Attar by Montale. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Attar by Montale αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Carolina Herrera CH Enrico Coveri Enrico Coveri Paillettes 3 Lavanila Laboratories Vanilla Blossom Bob Mackie Mackie Jeanne Arthes Luxure Avon Aromadisiac for Her Mila Schön `00 Giorgio Armani Idole d`Armani Eau de Toilette Renato Balestra Via Sistina 67 Femme Christian Dior J`Adore L`Or Nejma Nejma 3 Coleen Rooney Butterflies