Σχεδιαστές » M » Ξυλωδη Μοσχος Λουλουδένιο « Ομάδες

Black Aoud Montale για άνδρες

Black Aoud Montale για άνδρες

ουντ
Black Aoud Montale για άνδρες Εικόνες Black Aoud Montale για άνδρες Εικόνες

Black Aoud από Montale είναι ένα Ξυλωδη Μοσχος Λουλουδένιο άρωμα για άνδρες. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Pierre Montale. Το άρωμα περιέχει τριαντάφυλλο, λάβδανο Γαλλίας, Μόσχος, πατσουλί, Μανταριν ορανζ και Ουντ.

τριαντάφυλλο λάβδανο Γαλλίας Μόσχος πατσουλί Μανταριν ορανζ Ουντ

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Black Aoud by Montale.

Black Aoud Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Montale Black Aoud fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Montale Black Aoud, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Black Aoud by Montale. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Black Aoud by Montale αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Ξυλωδη Μοσχος Λουλουδένιο
Moschino Uomo? ID Parfums Exterieur Nuit Tommy Hilfiger Tommy 10 Christian Dior Dior Homme Cologne Krizia Time Uomo Enrico Coveri Enrico Coveri MI06 Man Guerlain Vetiver Pour Elle Canali Canali Men Prestige ID Parfums Secrets de Hammam Gendarme Grabazzi Jovan Jovan Musk for Men Esteban Ambrorient