Σχεδιαστές » M » Ξυλωδη Μοσχος Λουλουδένιο « Ομάδες

Black Aoud Montale για άνδρες

Black Aoud Montale για άνδρες

ουντ
Black Aoud Montale για άνδρες Εικόνες Black Aoud Montale για άνδρες Εικόνες

Black Aoud από Montale είναι ένα Ξυλωδη Μοσχος Λουλουδένιο άρωμα για άνδρες. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Pierre Montale. Το άρωμα περιέχει τριαντάφυλλο, λάβδανο Γαλλίας, Μόσχος, πατσουλί, Μανταριν ορανζ και Ουντ.

τριαντάφυλλο λάβδανο Γαλλίας Μόσχος πατσουλί Μανταριν ορανζ Ουντ

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Black Aoud by Montale.

Black Aoud Σχόλια Αρωμάτων

Black Aoud by Montale 5.00 out of 5 based on 1 ratings and user reviews

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Montale Black Aoud fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Montale Black Aoud, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Black Aoud by Montale. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Black Aoud by Montale αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Ξυλωδη Μοσχος Λουλουδένιο
Chanel Egoiste Platinum Versace Black Jeans Lacoste Cool Play Krizia Time Uomo Cathy Guetta Ibiza for Men Reminiscence Musc Comme des Garcons Comme des Garcons 2 Bijou Etat Libre d`Orange Delicious Closet Queen Etat Libre d`Orange Jasmin et Cigarette Jo Malone Wild Fig & Cassis Molinard Musc Esteban Ambrorient