Σχεδιαστές » M » Βανιλια Ανατολης « Ομάδες

Chocolate Greedy Montale για γυναίκες και άνδρες

Chocolate Greedy Montale για γυναίκες και άνδρες

κακάο
καφές

Chocolate Greedy από Montale είναι ένα Βανιλια Ανατολης άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Pierre Montale. Το άρωμα περιέχει Καφές, Κακάο, σπόρος Τόνκα, Νεράντζι, Βανίλια και Αποξηραμμένα φρούτα.

Καφές Κακάο σπόρος Τόνκα Νεράντζι Βανίλια Αποξηραμμένα φρούτα

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Chocolate Greedy by Montale.

Chocolate Greedy Σχόλια Αρωμάτων

Chocolate Greedy by Montale 4.00 out of 5 based on 1 ratings and user reviews

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Montale Chocolate Greedy fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Montale Chocolate Greedy, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Chocolate Greedy by Montale. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Chocolate Greedy by Montale αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Βανιλια Ανατολης
Lancome Hypnose Comptoir Sud Pacifique Vanille Cannelle Christian Dior L`Elixir Hypnotic Poison Fragonard Les Naturelles: Fleur de Vanille L`Artisan Parfumeur Havana Vanille Yves Rocher Noix de Coco de Malaisie Laurence Dumont Tendre Madeleine Laurence Dumont Vanille Frangipanier Honore des Pres Vamp à NY Demeter Fragrance Birthday Cake I Profumi di Firenze Vaniglia del Madagascar Hilde Soliani CiocoRosissimo