Σχεδιαστές » M » Αρωματικο Ξυλωδη « Ομάδες

Crystal Aoud Montale για γυναίκες και άνδρες

ουντ
ozoνώδες
aquatic

Crystal Aoud από Montale είναι ένα Αρωματικο Ξυλωδη άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Crystal Aoud κυκλοφόρησε το έτος 2008. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Pierre Montale. Οι νότες κορυφής είναι πεπόνι, Πράσινο Μήλο και Μανταριν ορανζ; οι μεσαίες νότες είναι ξύλο τικ, Ουντ, πατσουλί και σανδαλόξυλο; οι νότες της βάσης είναι Βανίλια, σαφράν και λευκός μόσχος.

πεπόνι Πράσινο Μήλο Μανταριν ορανζ

ξύλο τικ Ουντ πατσουλί σανδαλόξυλο

Βανίλια σαφράν λευκός μόσχος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Crystal Aoud by Montale.

Crystal Aoud Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Montale Crystal Aoud fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Montale Crystal Aoud, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Crystal Aoud by Montale. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Crystal Aoud by Montale αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Calvin Klein CK One Summer 2007 DSQUARED² He Wood Ferrari Ferrari Light Essence Geo. F. Trumper Marlborough Cologne Rance 1795 Rue Rance Eau Duc De Berry Nasomatto Black Afgano Profumum Roma Acqua Viva Lalique Scorpios Limited Edition 2010 Julian Rouas Versailles DSH Perfumes The´ du Monde Carolina Herrera Herrera for Men Sensual Vetiver Teufels Kuche Patchouly Lavandula