Σχεδιαστές » M » Ανατολιτικο « Ομάδες

Ginger Musk Montale για γυναίκες και άνδρες

Ginger Musk Montale για γυναίκες και άνδρες

ξινό

Ginger Musk από Montale είναι ένα Ανατολιτικο άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Pierre Montale. Το άρωμα περιέχει τζίντζερ, κόκκινα μούρα, Μόσχος και Βατόμουρο.

τζίντζερ κόκκινα μούρα Μόσχος Βατόμουρο

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Ginger Musk by Montale.

Ginger Musk Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Montale Ginger Musk fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Montale Ginger Musk, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Ginger Musk by Montale. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Ginger Musk by Montale αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Ανατολιτικο
Moschino Moschino Calvin Klein Euphoria Luminous Lustre Avon Imari Seduction L`Occitane en Provence Eau de Vanilliers Nautilus Nautilus Black Marlin Valentino Very Valentino for Men Ayala Moriel Gigi Jardin de France Ambree Oriflame Amber Elixir Christian Dior Ambre Nuit Van Cleef & Arpels Midnight in Paris Des Filles a la Vanille Patchouli Princesse Hippie