Σχεδιαστές » M » Ξυλωδη Ανατολιτικο « Ομάδες

Louban Montale για γυναίκες και άνδρες

Louban Montale για γυναίκες και άνδρες

καπνιστό
ουντ

Louban από Montale είναι ένα Ξυλωδη Ανατολιτικο άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Pierre Montale. Το άρωμα περιέχει Μόσχος, σανδαλόξυλο, πατσουλί, θυμίαμα, Ολίβανο, τριαντάφυλλο, Ουντ και φύλλο βιολέτας.

Μόσχος σανδαλόξυλο πατσουλί θυμίαμα Ολίβανο τριαντάφυλλο Ουντ φύλλο βιολέτας

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Louban by Montale.

Louban Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Montale Louban fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Montale Louban, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Louban by Montale. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Louban by Montale αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Calvin Klein Contradiction Creed Himalaya Al-Rehab Nafees Jacomo Jacomo for Men Chopard Chopard pour Homme L`Artisan Parfumeur Aedes de Venustas Geoffrey Beene Grey Flannel Tokyo Milk Parfumarie Curiosite Dead Sexy Comptoir Sud Pacifique Oud Intense Guerlain Habit Rouge Beau Cavalier Jacques Fath Yang Imperial The Organic Pharmacy Organic Glam Oud