Σχεδιαστές » M » Ξυλωδη Ανατολιτικο « Ομάδες

Moon Aoud Montale για γυναίκες και άνδρες

Moon Aoud Montale για γυναίκες και άνδρες

ουντ

Moon Aoud από Montale είναι ένα Ξυλωδη Ανατολιτικο άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Moon Aoud κυκλοφόρησε το έτος 2011. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Pierre Montale. Οι νότες κορυφής είναι σαφράν, τριαντάφυλλο και Ουντ; οι μεσαίες νότες είναι Βέτιβερ, πατσουλί και δέρμα; οι νότες της βάσης είναι σανδαλόξυλο και Κεχριμπάρι.

σαφράν τριαντάφυλλο Ουντ

Βέτιβερ πατσουλί δέρμα

σανδαλόξυλο Κεχριμπάρι

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Moon Aoud by Montale.

Moon Aoud Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Montale Moon Aoud fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Montale Moon Aoud, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Moon Aoud by Montale. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Moon Aoud by Montale αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Creed Original Santal Issey Miyake Le Feu d'Issey Versace Versus Uomo John Varvatos John Varvatos Keiko Mecheri Patchoulissime Cerruti Cerruti 1881 Black Guerlain L'Instant de Guerlain Pour Homme Cristaux d'Agrumes Ramon Molvizar Luna Moon Molinard Nirmala Jacques Bogart Silver Scent Laura Mercier Minuit Enchante Swiss Arabian Dehn El Ood Fakham