Σχεδιαστές » M » Ξυλωδη Ανατολιτικο « Ομάδες

Orient Extreme Montale για γυναίκες και άνδρες

Orient Extreme Montale για γυναίκες και άνδρες

Orient Extreme από Montale είναι ένα Ξυλωδη Ανατολιτικο άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Pierre Montale. Το άρωμα περιέχει τριαντάφυλλο, σανδαλόξυλο, Μόσχος, Βενζόη και καρυκεύματα.

τριαντάφυλλο σανδαλόξυλο Μόσχος Βενζόη καρυκεύματα

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Orient Extreme by Montale.

Orient Extreme Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Montale Orient Extreme fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Montale Orient Extreme, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Orient Extreme by Montale. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Orient Extreme by Montale αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Donna Karan Cashmere Mist Comme des Garcons Comme des Garcons Series 3 Incense: Kyoto Rochas Desir Pour Homme Marc O`Polo Marc O`Polo Midsummer Man Matthew Williamson Incense Airness Musk Instinct David & Victoria Beckham Signature for Him Jacomo Jacomo de Jacomo Les Nereides Patchouli Antique Estée Lauder Pleasures Sandalwood Amber Splash By Kilian Rose Oud Acqua Novara odo-res 79