Σχεδιαστές » M » Ξυλωδη Μοσχος Λουλουδένιο « Ομάδες

So Amber Montale για γυναίκες και άνδρες

So Amber Montale για γυναίκες και άνδρες

So Amber από Montale είναι ένα Ξυλωδη Μοσχος Λουλουδένιο άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Αυτό είναι ένα νέο άρωμα. So Amber κυκλοφόρησε το έτος 2016. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Pierre Montale. Η νότα κορυφής είναι τριαντάφυλλο Μαρόκου; οι μεσαίες νότες είναι σαφράν, σανδαλόξυλο και Ζωϊκό Άμπερ; οι νότες της βάσης είναι βατόμουρο, Βανίλια και λευκός μόσχος.

τριαντάφυλλο Μαρόκου

σαφράν σανδαλόξυλο Ζωϊκό Άμπερ

βατόμουρο Βανίλια λευκός μόσχος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about So Amber by Montale.

So Amber Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Montale So Amber fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Montale So Amber, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει So Amber by Montale. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για So Amber by Montale αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Ξυλωδη Μοσχος Λουλουδένιο
Calvin Klein CK One Scene Carolina Herrera Herrera For Men D`Orsay Le Nomade Puma Man Tommy Hilfiger Tommy 10 Elizabeth Arden Mediterranean L`Erbolario Musk Lacoste Style in Play L`Erbolario Acqua di Profumo al Muschio Bianco Versace Versense Divine L`etre Aime Homme Damien Bash Omen