Σχεδιαστές » M » Βανιλια Ανατολης « Ομάδες

Sweet Oriental Dream Montale για γυναίκες και άνδρες

αμύγδαλο
μέλι
γεύση καρυδιού

Sweet Oriental Dream από Montale είναι ένα Βανιλια Ανατολης άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Pierre Montale. Το άρωμα περιέχει τριαντάφυλλο, μέλι, Αμύγδαλο και Βανίλια.

τριαντάφυλλο μέλι Αμύγδαλο Βανίλια

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Sweet Oriental Dream by Montale.

Sweet Oriental Dream Σχόλια Αρωμάτων

*sophi*
*sophi*

Γλυκό και σιροπιαστό άρωμα βανίλιας-ουντ-αμυγδαλου.
Ενα πολύ οριενταλ άρωμα βανίλιας.
Σε όλες τις πτυχές του είναι γκουρμέ , ένα από τα περισσότερο ,αν όχι το περισσότερο γκουρμέ άρωμα που εχω αποκτήσει ποτέ.
Κατάλληλο για τους λάτρεις των γκουρμέ αρωμάτων σε στυλ Υπνοτικ Ποϊζον και των λοιπών.
Προσοχή:Αν σας ζαλίζουν τα έντονα γλυκά αρώματα ,καλύτερα να το αποφύγετε.

Dec
2012

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Montale Sweet Oriental Dream fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Montale Sweet Oriental Dream, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Sweet Oriental Dream by Montale. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Sweet Oriental Dream by Montale αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Βανιλια Ανατολης
Lancome Hypnose Jil Sander Sensations Comptoir Sud Pacifique Vanille Coco Lolita Lempicka L`eau d`Minuit 2007  Fleur de Minuit Lancome Hypnose Eau Legere Ginestet Botrytis Bath and Body Works Vanilla Noir Demeter Fragrance Vanilla Cake Batter Corine de Farme M'zelle Vanille Chocolat Yves Rocher Cap Nature Noix de Coco MOR Marshmallow Hilde Soliani Vani Chic