Σχεδιαστές » M » Βανιλια Ανατολης « Ομάδες

Vanille Absolu Montale για γυναίκες

Vanille Absolu Montale για γυναίκες

κανέλα

Vanille Absolu από Montale είναι ένα Βανιλια Ανατολης άρωμα για γυναίκες. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Pierre Montale. Το άρωμα περιέχει Βανίλια, Κανέλα, γαρίφαλο και νότες ξύλων.

Βανίλια Κανέλα γαρίφαλο νότες ξύλων

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Vanille Absolu by Montale.

Vanille Absolu Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Montale Vanille Absolu fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Montale Vanille Absolu, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Vanille Absolu by Montale. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Vanille Absolu by Montale αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Βανιλια Ανατολης
Escada Escada Magnetism Demeter Fragrance Banana Flambee Keiko Mecheri Gourmandises Molinard Fleur de Chocolat Laura Mercier Eau Gourmande Vanille Gourmande Prince Matchabelli Cotton Candy Girly Girl Prince Matchabelli Sexiest Musk Laura Biagiotti Mistero di Roma Donna Yves Rocher Ode a L'amour Tendrement Teufels Kuche Lament Carol`s Daughter Ecstasy Jessica Simpson Creamy Dessert