Σχεδιαστές » M » Μοσχος Ξυλώδη Λουλουδενιο « Ομάδες

Velvet Flowers Montale για γυναίκες

Velvet Flowers Montale για γυναίκες

Velvet Flowers από Montale είναι ένα Μοσχος Ξυλώδη Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Velvet Flowers κυκλοφόρησε κατά την διάρκεια της δεκαετίας 2000's. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Pierre Montale. Το άρωμα περιέχει γιασεμί, Υλάνγκ Υλάνγκ, σαφράν, τριαντάφυλλο, άνθη ροδάκινιας, Νότες φρούτων, σανδαλόξυλο, Μόσχος και βάλσαμο γκουρζαν.

γιασεμί Υλάνγκ Υλάνγκ σαφράν τριαντάφυλλο άνθη ροδάκινιας Νότες φρούτων σανδαλόξυλο Μόσχος βάλσαμο γκουρζαν

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Velvet Flowers by Montale.

Velvet Flowers Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Montale Velvet Flowers fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Montale Velvet Flowers, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Velvet Flowers by Montale. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Velvet Flowers by Montale αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Kenzo Flower by Kenzo Le Parfum Bvlgari Petits et Mamans ID Parfums Rose Divine Kimora Lee Simmons Baby Phat Goddess Benetton B. United Jeans Man Alexander McQueen My Queen Light Mist Esteban Patchouli Guepard Espiegle Giorgio Armani Armani Code Summer pour Femme Chopard Cascade Annika Sorenstam Annika Roberto Capucci Opera III