Σχεδιαστές » M » « Ομάδες

Wild Aoud Montale για γυναίκες και άνδρες

Wild Aoud Montale για γυναίκες και άνδρες

ουντ
ταμπάκο

Wild Aoud από Montale είναι ένα άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Wild Aoud κυκλοφόρησε το έτος 2009. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Pierre Montale. Το άρωμα περιέχει Γεράνι, Αρτεμισία, Περγαμόντο, Ουντ, ξύλο τικ, πατσουλί, ταμπάκο και Κεχριμπάρι.

Γεράνι Αρτεμισία Περγαμόντο Ουντ ξύλο τικ πατσουλί ταμπάκο Κεχριμπάρι

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Wild Aoud by Montale.

Wild Aoud Σχόλια Αρωμάτων

Wild Aoud by Montale 5.00 out of 5 based on 1 ratings and user reviews

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Montale Wild Aoud fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Montale Wild Aoud, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Wild Aoud by Montale. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Wild Aoud by Montale αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα
Promoparf Exclusive Livingstone Traveller Fragrance - Cape Town Joop! Joop! Jump Hot Summer 2008 Pierre Cardin Pierre Cardin Pour Homme Winter Edition Salvador Dali Salvador Thierry Mugler Alien Sunessence EDT Legere Nelly Apple Bottoms by Nelly Il Profvmo Pioggia Salata Demeter Fragrance Jelly Belly Mango Pineapple Salsa Histoires de Parfums 1889 Moulin Rouge John Varvatos Artisan Black Shiara Amber Musk Novae Plus Lady Pink