Σχεδιαστές » M » Αρωματικο Φρούτενιο « Ομάδες

Wild Pears Montale για γυναίκες και άνδρες

Wild Pears Montale για γυναίκες και άνδρες

aquatic

Wild Pears από Montale είναι ένα Αρωματικο Φρούτενιο άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Wild Pears κυκλοφόρησε το έτος 2011. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Pierre Montale. Οι νότες κορυφής είναι Περγαμόντο και αχλάδι; οι μεσαίες νότες είναι κρίνο της κοιλάδας και Γαρύφαλλο; οι νότες της βάσης είναι Μόσχος, σανδαλόξυλο και Βανιλια.

Περγαμόντο αχλάδι

κρίνο της κοιλάδας Γαρύφαλλο

Μόσχος σανδαλόξυλο Βανιλια

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Wild Pears by Montale.

Wild Pears Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Montale Wild Pears fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Montale Wild Pears, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Wild Pears by Montale. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Wild Pears by Montale αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Αρωματικο Φρούτενιο
Givenchy Insense Ultramarine Calvin Klein Ck One Graffiti Cacharel Amor Pour Homme Tentation Monotheme Fine Fragrances Venezia Macchia Mediterranea L`Erbolario Rugiada d`Oriente Usher UR for Men Oxbow Oxbow Essence de Surf Man Corine de Farme Witch Irma Demeter Fragrance Hello Kitty Smell Bent Mocktail Can Carlos Higo Black Phoenix Alchemy Lab Snow, Glass, Apple