Σχεδιαστές » M » Ανατολικο Πικαντικο « Ομάδες

Just Me Montana για γυναίκες

Just Me Montana για γυναίκες

Το έχω: 2 Το είχα : 3 Το θέλω: 1

μέλι

Just Me από Montana είναι ένα Ανατολικο Πικαντικο άρωμα για γυναίκες. Just Me κυκλοφόρησε το έτος 1998. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Francoise Caron. Το άρωμα περιέχει μέλι, ανανάς, δέρμα, πεπόνι, γιασεμί, Μαύρη Σοκολάτα, τζίντζερ, γκρειπ φρουτ, πιπέρι μαύρο, καρυκεύματα και Μόσχος.

μέλι ανανάς δέρμα πεπόνι γιασεμί Μαύρη Σοκολάτα τζίντζερ γκρειπ φρουτ πιπέρι μαύρο καρυκεύματα Μόσχος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Just Me by Montana.

Just Me Σχόλια Αρωμάτων

Μιλένα
Μιλένα

Δυνατό και κατα τη γνώμη μου βραδινό άρωμα με κυρίαρχες τις νότες του μελιού και του δέρματος.

Feb
2016

Just Me by Montana 4.00 out of 5 based on 1 ratings and 1 user reviews

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Montana Just Me fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Montana Just Me, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Just Me by Montana. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Just Me by Montana αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Ανατολικο Πικαντικο
Paco Rabanne XS Extreme Girl Ayala Moriel Black Licorice Miller Harris Fleur Oriental Baldessarini Strictly Private Parfum d`Empire Aziyade Penhaligon`s Elixir Ayala Moriel Roses et Chocolat DSH Perfumes Jitterbug DSH Perfumes Sienna D.S. & Durga East Mid East Fiorucci Pin Up I M Spicy L`Artisan Parfumeur Jour de Fete