Σχεδιαστές » M » Φρουτωδες Λουλούδενιο « Ομάδες

Parfum d`Elle 2 Montana για γυναίκες

Parfum d`Elle 2 Montana για γυναίκες

Parfum d`Elle 2 Montana για γυναίκες Εικόνες

Parfum d`Elle 2 από Montana είναι ένα Φρουτωδες Λουλούδενιο άρωμα για γυναίκες. Parfum d`Elle 2 κυκλοφόρησε το έτος 2003. Οι νότες κορυφής είναι δαμάσκηνο, νότες πρασίνου, φύλλα φραγκοσταφυλλιάς, πιπέρι και ροδάκινο; οι μεσαίες νότες είναι Γαρύφαλλο, τουμπερόζα, τζίντζερ, σανδαλόξυλο, γιασεμί, Υλάνγκ Υλάνγκ και τριαντάφυλλο; οι νότες της βάσης είναι Κεχριμπάρι, πατσουλί, Μόσχος, Καρύδα και Βέτιβερ.

δαμάσκηνο νότες πρασίνου φύλλα φραγκοσταφυλλιάς πιπέρι ροδάκινο

Γαρύφαλλο τουμπερόζα τζίντζερ σανδαλόξυλο γιασεμί Υλάνγκ Υλάνγκ τριαντάφυλλο

Κεχριμπάρι πατσουλί Μόσχος Καρύδα Βέτιβερ

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Parfum d`Elle 2 by Montana.

Parfum d`Elle 2 Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Montana Parfum d`Elle 2 fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Montana Parfum d`Elle 2, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Parfum d`Elle 2 by Montana. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Parfum d`Elle 2 by Montana αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Versace Red Jeans Escada Escada Moon Sparkle Anna Sui Dolly Girl Bonjour L'Amour Love Passport Rosy Sky Lilly Pulitzer Wink Etat Libre d`Orange Bendelirious Tonino Lamborghini Overall O Boticario Egeo Crazylibellule and the Poppies Les Divines Alcoves Toi Mon Prince You My Lord Mila Schön `60 Springfield SPF Woman Royal Apothic Venetian Grove