Σχεδιαστές » M » Πικαντικο Αρωματικο « Ομάδες

Emblem Intense Montblanc για άνδρες

Emblem Intense Montblanc για άνδρες

κανέλα
απαλό πικάντικο

Emblem Intense από Montblanc είναι ένα Πικαντικο Αρωματικο άρωμα για άνδρες. Αυτό είναι ένα νέο άρωμα. Emblem Intense κυκλοφόρησε το έτος 2014. Οι νότες κορυφής είναι γκρειπ φρουτ, φασκόμηλο, Κάρδαμο και κόλιανδρος; οι μεσαίες νότες είναι φύλλο βιολέτας, Μήλο, τριαντάφυλλο, Κανέλα και μοσχοκάρυδο; οι νότες της βάσης είναι νότες ξύλων, πατσουλί, σπόρος Τόνκα και καστόρι ,σουέτ.

γκρειπ φρουτ φασκόμηλο Κάρδαμο κόλιανδρος

φύλλο βιολέτας Μήλο τριαντάφυλλο Κανέλα μοσχοκάρυδο

νότες  ξύλων πατσουλί σπόρος Τόνκα καστόρι ,σουέτ

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Emblem Intense by Montblanc.

Emblem Intense Σχόλια Αρωμάτων

Emblem Intense by Montblanc 4.00 out of 5 based on 2 ratings and user reviews

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Montblanc Emblem Intense fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Montblanc Emblem Intense, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Emblem Intense by Montblanc. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Emblem Intense by Montblanc αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Πικαντικο Αρωματικο
Hugo Boss Boss Elements Guepard Guepard biehl parfumkunstwerke eo02 Demeter Fragrance Espresso Corine de Farme Eros Cool N10Z Intense Masculinity by Intense Thymes Moonflower Givenchy Givenchy Pour Homme Adventure Sensations Demeter Fragrance Gingerale Ana Salazar Silencio CnR Create Gemini for Men CnR Create Sagittarius for Men