Σχεδιαστές » M » Αρωματικο Φουγκερ « Ομάδες

Legend Intense Montblanc για άνδρες

Legend Intense Montblanc για άνδρες

Legend Intense Montblanc για άνδρες Εικόνες Legend Intense Montblanc για άνδρες Εικόνες Legend Intense Montblanc για άνδρες Εικόνες Legend Intense Montblanc για άνδρες Εικόνες

Legend Intense από Montblanc είναι ένα Αρωματικο Φουγκερ άρωμα για άνδρες. Legend Intense κυκλοφόρησε το έτος 2013. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Olivier Pescheux. Οι νότες κορυφής είναι Περγαμόντο και ανανάς; οι μεσαίες νότες είναι Κάρδαμο, κόκκινο μήλο, Pepperwood or Hercules Club και γιασεμί; οι νότες της βάσης είναι σπόρος Τόνκα, Εκχύλισμα Λευκού Κέδρου, Κεχριμπάρι και βρύα δριός.

Περγαμόντο ανανάς

Κάρδαμο κόκκινο μήλο Pepperwood or Hercules Club γιασεμί

σπόρος Τόνκα Εκχύλισμα Λευκού Κέδρου Κεχριμπάρι βρύα δριός

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Legend Intense by Montblanc.

Legend Intense Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Montblanc Legend Intense fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Montblanc Legend Intense, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Legend Intense by Montblanc. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Legend Intense by Montblanc αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Αρωματικο Φουγκερ
Azzaro Azzaro pour Homme Mexx Mexx Man Davidoff Davidoff Christian Dior Fahrenheit 0 Degree Krizia Krizia Uomo Istinto Halston Unbound for Men Comme des Garcons Comme des Garcons Series 2 Red: Harissa Erox Realm Men Jaguar Jaguar Calvin Klein CK IN2U Him Collectables Adolfo Dominguez Adolfo Dominguez Jeanne Arthes Extreme Limit Rock