Σχεδιαστές » M » Αρωματικο « Ομάδες

Legend Special Edition 2013 Montblanc για άνδρες

Legend Special Edition 2013 Montblanc για άνδρες

Legend Special Edition 2013 Montblanc για άνδρες Εικόνες Legend Special Edition 2013 Montblanc για άνδρες Εικόνες Legend Special Edition 2013 Montblanc για άνδρες Εικόνες

Legend Special Edition 2013 από Montblanc είναι ένα Αρωματικο άρωμα για άνδρες. Legend Special Edition 2013 κυκλοφόρησε το έτος 2013. Οι νότες κορυφής είναι τζίντζερ, μέντα, λάιμ, Περγαμόντο και Λεβάντα; οι μεσαίες νότες είναι Εκχύλισμα Λευκού Κέδρου, γιασεμί και τριαντάφυλλο; οι νότες της βάσης είναι Κεχριμπάρι, σπόρος Τόνκα και σανδαλόξυλο.

τζίντζερ μέντα λάιμ Περγαμόντο Λεβάντα

Εκχύλισμα Λευκού Κέδρου γιασεμί τριαντάφυλλο

Κεχριμπάρι σπόρος Τόνκα σανδαλόξυλο

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Legend Special Edition 2013 by Montblanc.

Legend Special Edition 2013 Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Montblanc Legend Special Edition 2013 fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Montblanc Legend Special Edition 2013, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Legend Special Edition 2013 by Montblanc. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Legend Special Edition 2013 by Montblanc αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Αρωματικο
Kenzo KenzoKi White Lotus (Relaxing) Perry Ellis 360° for Men Gap G7 Spiked Avon Christian Lacroix Absynthe Creative Universe Beth Terry Mare Creative Universe Beth Terry Vita Cartier Les Heures de Cartier: L`Heure Brilliant VI Roger & Gallet L`Homme Demeter Fragrance Lavender Martini JoAnne Bassett Napoleon Frank Los Angeles Frank No.2 Benetton Benetton Blu Man