Σχεδιαστές » M » Αρωματικο Φουγκερ « Ομάδες

Legend Special Edition 2014 Montblanc για άνδρες

Legend Special Edition 2014 Montblanc για άνδρες

ozoνώδες
Legend Special Edition 2014 Montblanc για άνδρες Εικόνες Legend Special Edition 2014 Montblanc για άνδρες Εικόνες

Legend Special Edition 2014 από Montblanc είναι ένα Αρωματικο Φουγκερ άρωμα για άνδρες. Αυτό είναι ένα νέο άρωμα. Legend Special Edition 2014 κυκλοφόρησε το έτος 2014. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Olivier Pescheux. Οι νότες κορυφής είναι λάιμ και μέντα; οι μεσαίες νότες είναι φύλλο βιολέτας, Μήλο και Κάρδαμο; η νότα της βάσης είναι νότες ξύλων.

λάιμ μέντα

φύλλο βιολέτας Μήλο Κάρδαμο

νότες  ξύλων

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Legend Special Edition 2014 by Montblanc.

Legend Special Edition 2014 Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Montblanc Legend Special Edition 2014 fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Montblanc Legend Special Edition 2014, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Legend Special Edition 2014 by Montblanc. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Legend Special Edition 2014 by Montblanc αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Αρωματικο Φουγκερ
Hugo Boss Boss Selection Giorgio Armani Emporio Armani Night Jean Paul Gaultier Fleur du Mâle Tommy Hilfiger Freedom for Him Alfred Sung Paradise Homme Yves Saint Laurent Kouros Cologne Sport Faconnable Faconnable Homme Lili Bermuda 32 North Eclectic Collections Carte Blanche Joop! Wolfgang Joop Freigeist Nazareno Gabrielli Nazarenogabrielli Mansfield Georges Feghali Monte Carlo