Σχεδιαστές » M » Ανατολιτικο Λουλουδενιο « Ομάδες

Presence d`Une Femme Intense Montblanc για γυναίκες

Presence d`Une Femme Intense Montblanc για γυναίκες

caramel
Presence d`Une Femme Intense Montblanc για γυναίκες Εικόνες

Presence d`Une Femme Intense από Montblanc είναι ένα Ανατολιτικο Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Presence d`Une Femme Intense κυκλοφόρησε το έτος 2004. Οι νότες κορυφής είναι ανανάς, Μανταριν ορανζ, πιπέρι και Λωτός; οι μεσαίες νότες είναι ορχιδέα και Καραμέλα; οι νότες της βάσης είναι σανδαλόξυλο, πατσουλί, Βανίλια και Ροδόξυλο Βραζιλίας.

ανανάς Μανταριν ορανζ πιπέρι Λωτός

ορχιδέα Καραμέλα

σανδαλόξυλο πατσουλί Βανίλια Ροδόξυλο Βραζιλίας

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Presence d`Une Femme Intense by Montblanc.

Presence d`Une Femme Intense Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Montblanc Presence d`Une Femme Intense fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Montblanc Presence d`Une Femme Intense, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Presence d`Une Femme Intense by Montblanc. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Presence d`Une Femme Intense by Montblanc αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Donna Karan Donna Karan Gold Parfumerie Generale PG05 L'Eau de Circe Christian Lacroix C`est la Fete Patchouli Sarantis C-Thru Purple Diamond Slava Zaitsev Nikita Yves Saint Laurent Opium Oriental Limited Edition Regency Cosmetics Bal de Bain Tauer Perfumes 09 Orange Star Yves Rocher Shafali Fleur Rare Nikos Sculpture Delicate Fleur Givenchy Play For Her Intense Anya`s Garden Kewdra