Σχεδιαστές » M » Φρουτωδες Λουλούδενιο « Ομάδες

Ambra di Venezia Montgomery Taylor για γυναίκες

Ambra di Venezia Montgomery Taylor για γυναίκες

κίτρινο φλόραλ
Ambra di Venezia Montgomery Taylor για γυναίκες Εικόνες Ambra di Venezia Montgomery Taylor για γυναίκες Εικόνες

Ambra di Venezia από Montgomery Taylor είναι ένα Φρουτωδες Λουλούδενιο άρωμα για γυναίκες. Ambra di Venezia κυκλοφόρησε το έτος 1998. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Rayda Vega. Το άρωμα περιέχει γιασεμί, νάρκισσος, σανδαλόξυλο, λάιμ, μανταρίνι και Μάνγκο.

γιασεμί νάρκισσος σανδαλόξυλο λάιμ μανταρίνι Μάνγκο

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Ambra di Venezia by Montgomery Taylor.

Ambra di Venezia Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Montgomery Taylor Ambra di Venezia fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Montgomery Taylor Ambra di Venezia, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Ambra di Venezia by Montgomery Taylor. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Ambra di Venezia by Montgomery Taylor αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Lancome Calypso Hugo Boss Femme Oscar de la Renta Red Orchid Moschino Moschino Funny! Nina Ricci Les Belles de Ricci Liberte Acidulee Juicy Couture Juicy Couture Teo Cabanel Meloe Gattinoni Pret a Porter Perfumer`s Workshop Samba Kiss Versace Versus Melange Perfume Melange Solid Perfume Fruit Faberlic Fruity Story