Σχεδιαστές » M » Πρασινο Λουλουδενιο « Ομάδες

Coquette Tropique Monyette Paris για γυναίκες

Coquette Tropique Monyette Paris για γυναίκες

Coquette Tropique Monyette Paris για γυναίκες Εικόνες

Coquette Tropique από Monyette Paris είναι ένα Πρασινο Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Tristan Brando. Η νότα κορυφής είναι Εσπεριδοειδή; οι μεσαίες νότες είναι γαρδένια, ιβίσκος, αχλάδι και πλουμέρια(φρατζιπάνι); η νότα της βάσης είναι Βανίλια.

Εσπεριδοειδή

γαρδένια ιβίσκος αχλάδι πλουμέρια(φρατζιπάνι)

Βανίλια

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Coquette Tropique by Monyette Paris.

Coquette Tropique Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Monyette Paris Coquette Tropique fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Monyette Paris Coquette Tropique, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Coquette Tropique by Monyette Paris. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Coquette Tropique by Monyette Paris αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Πρασινο Λουλουδενιο
Serge Lutens Sa Majeste la Rose Demeter Fragrance Dandelion Police Wings Femme Alfred Sung Paradise Floris Seringa Demeter Fragrance Always Happy Shiseido Relaxing Fragrance Coty Chanson d'Emotions Pure Innocence Nicolas Danila European Gardens Guerlain Precious Heart Bath and Body Works Blushing Cherry Blossom Shiseido Murasaki