Σχεδιαστές » M » Ανατολιτικο Λουλουδενιο « Ομάδες

Gocce di Napoleon Morris για γυναίκες

Gocce di Napoleon Morris για γυναίκες

Gocce di Napoleon Morris για γυναίκες Εικόνες Gocce di Napoleon Morris για γυναίκες Εικόνες

Gocce di Napoleon από Morris είναι ένα Ανατολιτικο Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Gocce di Napoleon κυκλοφόρησε το έτος 1979. Οι νότες κορυφής είναι Περγαμόντο, Αμάλφι λεμόνι, πορτοκάλι , Μανταριν ορανζ, ροδάκινο και φασκόμηλο; οι μεσαίες νότες είναι Λεβάντα, γιασεμί, τριαντάφυλλο, Βασιλικός, Φραγκοστάφυλλο και πιπέρι; οι νότες της βάσης είναι Μόσχος, λάβδανο Γαλλίας, πατσουλί, δρυς βρύα , θυμίαμα και μύρο.

Περγαμόντο Αμάλφι λεμόνι πορτοκάλι Μανταριν ορανζ ροδάκινο φασκόμηλο

Λεβάντα γιασεμί τριαντάφυλλο Βασιλικός Φραγκοστάφυλλο πιπέρι

Μόσχος λάβδανο Γαλλίας πατσουλί δρυς βρύα θυμίαμα μύρο

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Gocce di Napoleon by Morris.

Gocce di Napoleon Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Morris Gocce di Napoleon fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Morris Gocce di Napoleon, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Gocce di Napoleon by Morris. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Gocce di Napoleon by Morris αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Victoria`s Secret Very Sexy (2007) Guerlain Mahora Alexander McQueen Kingdom Limited Edition 2004 Fragonard Capucine Matthew Williamson Matthew Williamson Chantecaille Tiare Mimmina Mimmina Houbigant Demi-Jour Floris Snow Rose Corine de Farme Samoa Carven Variations Nejma Nejma 2