Σχεδιαστές » M » Λουλουδενιο « Ομάδες

Glamour Moschino για γυναίκες

Το έχω: 2 Το είχα : 4

salty
Glamour Moschino για γυναίκες Βίντεο
Glamour Moschino για γυναίκες Εικόνες Glamour Moschino για γυναίκες Εικόνες Glamour Moschino για γυναίκες Εικόνες Glamour Moschino για γυναίκες Εικόνες

Glamour από Moschino είναι ένα Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Glamour κυκλοφόρησε το έτος 2008. Οι νότες κορυφής είναι αλάτι, ανθός μανταρινιού και Αρτεμισία; οι μεσαίες νότες είναι ιβίσκος, ορχιδέα και νούφαρο; οι νότες της βάσης είναι Κεχριμπάρι, Κέδρος και Μόσχος.

αλάτι ανθός μανταρινιού Αρτεμισία

ιβίσκος ορχιδέα νούφαρο

Κεχριμπάρι Κέδρος Μόσχος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Glamour by Moschino.

Glamour Σχόλια Αρωμάτων

*sophi*
*sophi*

Αυτό είναι ένα μοντέρνο και φινετσάτο άρωμα , πολύ καλό ,με έντονα αρώματα ανθών και ζεστού κεχριμπαριού...ανάμεσα σε τόσα αρώματα που έχω , ο γυιός μου έχει ξεχωρίσει το συγκεκριμένο όταν το φοράω !
Ναι ,αρέσει και έχει απήχηση σε μεγάλο εύρος ηλικιών !

Mar

Moschino Glamour eau de parfum for women 1.7 oz
Moschino Glamour eau de parfum for women 1.7 oz
Gift Set 7oz
32.22 USD
Moschino Glamour Gift Set IX. Eau De Parfum 1,7 oz Body Milk 3,4 oz Shower Gel 3,4 oz
32.59 USD
Moschino Glamour eau de parfum for women 3.3 oz
StrawberryNET.com
Gift Set 3.4oz
82.50 USD
Moschino Toujour Glamour Coffret Edt Spray 100ml 3.4oz Body Lotion 100ml 3.4oz Shower Gel 100ml 3.4oz Body Gel 50ml 1.7oz 4pcs

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Moschino Glamour fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Moschino Glamour, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Glamour by Moschino. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Glamour by Moschino αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Elizabeth Taylor Black Pearls Pierre Cardin Tristan Givenchy Givenchy Harvest 2007 Organza Jasmine Gai Mattiolo That`s Amore! Dance Lei Renee Jasmine Ulric de Varens Varens Original French Sweets Oriflame Diamond Musk Rothenstein Cri de Fleur The Body Shop White Musk Breeze Emilio Pucci Vivara Turquoise Edition Susan McCray Nightfall Saffron James Nani