Σχεδιαστές » M » Λουλουδενιο « Ομάδες

Glamour Moschino για γυναίκες

Το έχω: 2 Το είχα : 5 Το θέλω: 1

salty
Glamour Moschino για γυναίκες Βίντεο
Glamour Moschino για γυναίκες Εικόνες Glamour Moschino για γυναίκες Εικόνες Glamour Moschino για γυναίκες Εικόνες Glamour Moschino για γυναίκες Εικόνες

Glamour από Moschino είναι ένα Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Glamour κυκλοφόρησε το έτος 2008. Οι νότες κορυφής είναι αλάτι, ανθός μανταρινιού και Αρτεμισία; οι μεσαίες νότες είναι ιβίσκος, ορχιδέα και νούφαρο; οι νότες της βάσης είναι Κεχριμπάρι, Κέδρος και Μόσχος.

αλάτι ανθός μανταρινιού Αρτεμισία

ιβίσκος ορχιδέα νούφαρο

Κεχριμπάρι Κέδρος Μόσχος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Glamour by Moschino.

Glamour Σχόλια Αρωμάτων

FAY
FAY

χμμμμ...άνετα θα μπορούσα να το χαρακτηρίσω ως το πιο δροσερό ανατολίτικο άρωμα.

Κεχριμπάρι έντονο->Ανατολή
Ορχιδέα έντονη στην αρχή->δροσιά

Νομίζω πως είναι απο τα πρώτα αρώματα που θα πρέπει να αρχίσει να φορά κάποια που αγαπά Ανατολή και σταδιακά να τα κάνει πιο έντονα ή νεαρές ηλικίες που άνετα θα το υποστηρίξουν ή ακόμη και ιδανική επιλογή για πιο ζεστές μέρες αν δε θες να αποχωριστείς το κεχριμπάρι.

Διάρκεια ικανοποιητική.

Jun
2016
*sophi*
*sophi*

Αυτό είναι ένα μοντέρνο και φινετσάτο άρωμα , πολύ καλό ,με έντονα αρώματα ανθών και ζεστού κεχριμπαριού...ανάμεσα σε τόσα αρώματα που έχω , ο γυιός μου έχει ξεχωρίσει το συγκεκριμένο όταν το φοράω !
Ναι ,αρέσει και έχει απήχηση σε μεγάλο εύρος ηλικιών !

Mar
2013

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Moschino Glamour fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Moschino Glamour, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Glamour by Moschino. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Glamour by Moschino αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Tommy Hilfiger Tommy Girl Summer Cologne 2006 Robert Piguet Fracas Oriflame Eclat Benetton Tribu Yves Rocher Ming Shu Fleur de l'Aube Esteban Angelic Flower Liz Claiborne Vivid Michael Kors Very Pretty Hampton Sun Privet Bloom Kate Moss Kate Summer Time Issey Miyake L`Eau d`Issey Summer Eau de Toilette Nazareno Gabrielli Nazareno