Σχεδιαστές » M » Αρωματικο Φουγκερ « Ομάδες

Fougere Furieuse Mugler για γυναίκες και άνδρες

Fougere Furieuse Mugler για γυναίκες και άνδρες

Fougere Furieuse Mugler για γυναίκες και άνδρες Εικόνες

Fougere Furieuse από Mugler είναι ένα Αρωματικο Φουγκερ άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Fougere Furieuse κυκλοφόρησε το έτος 2014. Fougere Furieuse έχει δημιουργηθεί από Jean-Christophe Herault και Olivier Polge. Οι νότες κορυφής είναι νότες βοτάνων και φτέρη; οι μεσαίες νότες είναι νερόλι και Γεράνι; οι νότες της βάσης είναι Κεχριμπάρι, βρύα δριός και κουμαρίνη.

νότες βοτάνων φτέρη

νερόλι Γεράνι

Κεχριμπάρι βρύα δριός κουμαρίνη

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Fougere Furieuse by Mugler.

Fougere Furieuse Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Mugler Fougere Furieuse fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Mugler Fougere Furieuse, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Fougere Furieuse by Mugler. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Fougere Furieuse by Mugler αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Αρωματικο Φουγκερ
Monotheme Fine Fragrances Venezia Scottish Lavender Diesel Fuel for Life Homme Alviero Martini Geo Uomo Jean Paul Gaultier La Cologne Fleur du Male Etienne Aigner Aigner pour Homme Etro Lemon Sorbet Royal Copenhagen Viking Guepard Gentleman Guepard Fred Hayman 273 Rodeo Drive for Men Hugo Boss Boss Number One Azzaro Pure Lavender Azzaro Travelling