Σχεδιαστές » M » Ξυλωδη Πικαντικο « Ομάδες

Mustang Mustang για άνδρες

Mustang Mustang για άνδρες

ταμπάκο
Mustang Mustang για άνδρες Εικόνες

Mustang από Mustang είναι ένα Ξυλωδη Πικαντικο άρωμα για άνδρες. Mustang κυκλοφόρησε το έτος 2007. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Ilias Ermenidis. Οι νότες κορυφής είναι τζίντζερ, Λεβάντα και λεμόνι; οι μεσαίες νότες είναι ταμπάκο και Κέδρος; οι νότες της βάσης είναι Κεχριμπάρι, πατσουλί και ρητίνη ελάτης.

τζίντζερ Λεβάντα λεμόνι

ταμπάκο Κέδρος

Κεχριμπάρι πατσουλί ρητίνη ελάτης

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Mustang by Mustang.

Mustang Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Mustang Mustang fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Mustang Mustang, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Mustang by Mustang. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Mustang by Mustang αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Ξυλωδη Πικαντικο
Kenzo Kenzo Jungle Homme Armand Basi In Blue Azzaro Visit For Men Jacomo Paradox Green for Men L`Artisan Parfumeur Mechant Loup La Perla Touch Grigio Perla G. Nejman G.Nejman  Emir Romeo Gigli Laki Nazareno Gabrielli Tu Esteban Bois Plume La Bouquetiere L'Aristocrate Masaki Matsushima Masaki Aqua Platinum