Σχεδιαστές » N-Q » Λουλουδενιο « Ομάδες

Bronze NANADEBARY για γυναίκες

Bronze NANADEBARY για γυναίκες

κανέλα
κίτρινο φλόραλ

Bronze από NANADEBARY είναι ένα Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Bronze κυκλοφόρησε κατά την διάρκεια της δεκαετίας 2000's. Οι νότες κορυφής είναι Υλάνγκ Υλάνγκ και Μανταριν ορανζ; οι μεσαίες νότες είναι γιασεμί και τουμπερόζα; οι νότες της βάσης είναι ίριδα, Κέδρος της Βιρτζίνιας, Κεχριμπάρι και Κανέλα.

Υλάνγκ Υλάνγκ Μανταριν ορανζ

γιασεμί τουμπερόζα

ίριδα Κέδρος της Βιρτζίνιας Κεχριμπάρι Κανέλα

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Bronze by NANADEBARY.

Bronze Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με NANADEBARY Bronze fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με NANADEBARY Bronze, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Bronze by NANADEBARY. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Bronze by NANADEBARY αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Givenchy Amarige Naomi Campbell Naomi Campbell Marc Jacobs Marc Jacobs Gardenia Oriflame Divine L`Occitane en Provence Verveine Ormonde Jayne Champaca Roja Dove Scandal Renee Jasmine Victoria`s Secret Lace Orange Flower Calypso Christiane Celle Calypso Mimosa Strange Invisible Perfumes Aquarian Rose Galimard Shantoung