Σχεδιαστές » N-Q » Μοσχος Ξυλώδη Λουλουδενιο « Ομάδες

Classic Pink NANADEBARY για γυναίκες

Classic Pink NANADEBARY για γυναίκες

Classic Pink από NANADEBARY είναι ένα Μοσχος Ξυλώδη Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Οι νότες κορυφής είναι τζίντζερ, Περγαμόντο και μανταρίνι; οι μεσαίες νότες είναι ίριδα, γιασεμί, σανδαλόξυλο, μοσχοκάρυδο και κόλιανδρος; οι νότες της βάσης είναι Κέδρος της Βιρτζίνιας, Βανιλια και Μόσχος.

τζίντζερ Περγαμόντο μανταρίνι

ίριδα γιασεμί σανδαλόξυλο μοσχοκάρυδο κόλιανδρος

Κέδρος της Βιρτζίνιας Βανιλια Μόσχος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Classic Pink by NANADEBARY.

Classic Pink Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με NANADEBARY Classic Pink fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με NANADEBARY Classic Pink, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Classic Pink by NANADEBARY. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Classic Pink by NANADEBARY αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Kenzo Flower by Kenzo Le Parfum Dolce&Gabbana D&G Feminine Gabriela Sabatini Gabriela Sabatini Montale Aoud Rose Petals Bvlgari BLV Absolute ID Parfums Ame Toscane Reflet d’Iris Geo. F. Trumper Eucris CnR Create Capricorn LR Desperate Housewives Susan Sergio Tacchini Precious Pink Diptyque Vetyverio Nobile 1942 Anonimo Veneziano