Σχεδιαστές » N-Q » Πικαντικο Αρωματικο « Ομάδες

Green NANADEBARY για γυναίκες

Green NANADEBARY για γυναίκες

Green από NANADEBARY είναι ένα Πικαντικο Αρωματικο άρωμα για γυναίκες. Green κυκλοφόρησε κατά την διάρκεια της δεκαετίας 2000's. Οι νότες κορυφής είναι Περγαμόντο, Εσπεριδοειδή και Kίτρο; οι μεσαίες νότες είναι Κάρδαμο και Βασιλικός; οι νότες της βάσης είναι βετιβέρ, Μόσχος και Θυμάρι.

Περγαμόντο Εσπεριδοειδή Kίτρο

Κάρδαμο Βασιλικός

βετιβέρ Μόσχος Θυμάρι

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Green by NANADEBARY.

Green Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με NANADEBARY Green fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με NANADEBARY Green, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Green by NANADEBARY. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Green by NANADEBARY αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Πικαντικο Αρωματικο
Liz Claiborne Curve Chill for Men Otto Kern Otto Kern Man L`Erbolario Absinthium Amouage Ciel Pour Homme The Crown Perfumery Co. Crown Spiced Limes James Heeley Cedre Blanc Kiss Cosmetics Kiss Her Corine de Farme Eros Cool DSH Perfumes Piment et Chocolat Michael Storer Djin Paul Smith Paul Smith Sunshine Edition for Men 2010 Intelligent Nutrients Attune