Σχεδιαστές » N-Q » Ανατολιτικο Λουλουδενιο « Ομάδες

ΓΦΛ Parfum Fin Nabucco για γυναίκες και άνδρες

ΓΦΛ Parfum Fin Nabucco για γυναίκες και άνδρες

καπνιστό

ΓΦΛ Parfum Fin από Nabucco είναι ένα Ανατολιτικο Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Αυτό είναι ένα νέο άρωμα. ΓΦΛ Parfum Fin κυκλοφόρησε το έτος 2014. Οι νότες κορυφής είναι κόκκινα μούρα, τριαντάφυλλο και μανταρίνι; οι μεσαίες νότες είναι Γλυκάνισο, Ολίβανο, νότες ξύλων και Βιολέτα; οι νότες της βάσης είναι δέρμα, Ζωϊκό Άμπερ, βρύα και τριφύλι.

κόκκινα μούρα τριαντάφυλλο μανταρίνι

Γλυκάνισο Ολίβανο νότες ξύλων Βιολέτα

δέρμα Ζωϊκό Άμπερ βρύα τριφύλι

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about ΓΦΛ Parfum Fin by Nabucco.

ΓΦΛ Parfum Fin Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Nabucco ΓΦΛ Parfum Fin fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Nabucco ΓΦΛ Parfum Fin, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει ΓΦΛ Parfum Fin by Nabucco. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για ΓΦΛ Parfum Fin by Nabucco αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Yves Saint Laurent Opium Orchidée de Chine Yves Saint Laurent Cinema Gold Princesse Marina De Bourbon Nuit Des Bourbon Hanae Mori Magical Moon Comptoir Sud Pacifique Eau de Biarritz M. Micallef Note Ambree Jeanne Arthes Cobra for Her Version Inedite DSH Perfumes Essenza dell'Ibisco (Italian Journey No. 6) essence Love Game Ulric de Varens Varens essentiel Musc Provocant DSH Perfumes Un Soir d'ete Provencal Swiss Arabian Nawaal