Σχεδιαστές » N-Q » Λουλουδενιο « Ομάδες

Naomagic Naomi Campbell για γυναίκες

Naomagic Naomi Campbell για γυναίκες

Το έχω: 1 Το είχα : 1

αμύγδαλο
Naomagic Naomi Campbell για γυναίκες Εικόνες Naomagic Naomi Campbell για γυναίκες Εικόνες

Naomagic από Naomi Campbell είναι ένα Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Naomagic κυκλοφόρησε το έτος 2000. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Dorothee Piot. Οι νότες κορυφής είναι πορτοκάλι , πράσινα φύλλα, Βιολέτα, Περγαμόντο και Κάρδαμο; οι μεσαίες νότες είναι Αμύγδαλο, γιασεμί και κρίνο της κοιλάδας; οι νότες της βάσης είναι σανδαλόξυλο, σπόρος Τόνκα, Μόσχος, Βανίλια και Κέδρος.

πορτοκάλι πράσινα φύλλα Βιολέτα Περγαμόντο Κάρδαμο

Αμύγδαλο γιασεμί κρίνο της κοιλάδας

σανδαλόξυλο σπόρος Τόνκα Μόσχος Βανίλια Κέδρος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Naomagic by Naomi Campbell.

Naomagic Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Naomi Campbell Naomagic fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Naomi Campbell Naomagic, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Naomagic by Naomi Campbell. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Naomagic by Naomi Campbell αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Calvin Klein Eternity Chloe Chloe Givenchy Amarige Mariage Oscar de la Renta Oscar Island Flowers Avon Individual Blue Esteban Sonata Flower Crabtree & Evelyn Spring Rain Balenciaga Talisman eau Transparente Coach Iris Splash Vicky Tiel Sirene D.S. & Durga Petitgrain Sur Fleur Smell Bent Bollywood or Bust