Σχεδιαστές » N-Q » Ανατολιτικο Λουλουδενιο « Ομάδες

Vagnilia Bianca Nature`s για γυναίκες

αμύγδαλο
απαλό πικάντικο
Vagnilia Bianca Nature`s για γυναίκες Εικόνες

Vagnilia Bianca από Nature`s είναι ένα Ανατολιτικο Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Οι νότες κορυφής είναι Περγαμόντο, Πικραμύγδαλο, κύμινο και Γλυκάνισο; οι μεσαίες νότες είναι μπουμπουρντζελία, γιασεμί και τουμπερόζα; οι νότες της βάσης είναι Βανίλια, σανδαλόξυλο και Μόσχος.

Περγαμόντο Πικραμύγδαλο κύμινο Γλυκάνισο

μπουμπουρντζελία γιασεμί τουμπερόζα

Βανίλια σανδαλόξυλο Μόσχος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Vagnilia Bianca by Nature`s.

Vagnilia Bianca Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Nature`s Vagnilia Bianca fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Nature`s Vagnilia Bianca, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Vagnilia Bianca by Nature`s. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Vagnilia Bianca by Nature`s αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Jean Paul Gaultier Classique Ulric de Varens So Varens Puredistance I Yves Rocher Ispahan MDCI Parfums Le Rivage des Syrtes Rance 1795 Rue Rance Eau De La Couronne Halston Halston Woman Kim Kardashian Kim Kardashian Ayala Moriel Sutul Jacques Fath Eau de Fath Des Filles a la Vanille Ambre Chinoise Rose en Bos Rose & Vines