Σχεδιαστές » N-Q » Ανατολιτικο Λουλουδενιο « Ομάδες

Vagnilia Bianca Nature`s για γυναίκες

απαλό πικάντικο
αμύγδαλο
Vagnilia Bianca Nature`s για γυναίκες Εικόνες

Vagnilia Bianca από Nature`s είναι ένα Ανατολιτικο Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Οι νότες κορυφής είναι Περγαμόντο, Πικραμύγδαλο, κύμινο και Γλυκάνισο; οι μεσαίες νότες είναι μπουμπουρντζελία, γιασεμί και τουμπερόζα; οι νότες της βάσης είναι Βανίλια, σανδαλόξυλο και Μόσχος.

Περγαμόντο Πικραμύγδαλο κύμινο Γλυκάνισο

μπουμπουρντζελία γιασεμί τουμπερόζα

Βανίλια σανδαλόξυλο Μόσχος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Vagnilia Bianca by Nature`s.

Vagnilia Bianca Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Nature`s Vagnilia Bianca fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Nature`s Vagnilia Bianca, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Vagnilia Bianca by Nature`s. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Vagnilia Bianca by Nature`s αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Viktor&Rolf Flowerbomb Extreme Keiko Mecheri Mihime M. Micallef Note Ambree Aubusson Perle d`Aubusson Jennifer Lopez My Glow essence Love Game Lili Bermuda Passion Flower Oilily Oilily Ovation The Party The Garden Party Iris Tesori d`Oriente Marrakech Ibisco E Pepe Rosa Mona di Orio Musc Strange Invisible Perfumes Moon Garden